Hakkımızda

Özetle ölçüyoruz ve soruyoruz, bulduğumuz cevaplar ile iyileştirme yolunda adımlar önerip uyguluyoruz.

Promart araştırma ve danışmanlık sektöründe çok kritik bir boşluğu doldurmak amacı ve butik hizmet verme yaklaşımı ile kurulmuş olup 10 yılı aşkın bir süredir perakende, medikal, otomotiv, finans, turizm, sigortacılık, büyük mağazacılık, yapı market, güvenlik, havayolu, akaryakıt gibi sayısız sektöre hizmet vermekteyiz.

Uzmanlık alanımız gizli müşteri, müşteri memnuniyeti, kullanım ve alışkanlık araştırmaları ile elde edilen sonuçların kurumlarda iyileştirme aşamalarında nasıl kullanılacağı konusunda çözüm üretebilen ve bunu da hem eğitim ve koçluk hem de stratejik planlama ve süreç yönetimi çalışmaları ile bütünleştirerek verimliliği ve karlılığı sağlayan yaklaşımımızdan gelmektedir.

Proweb bir yönetim bilgi sistemidir,en büyük özelliği araştırma sonuçlarını ve her türlü performans takibini yetkilendirilen bütün kademelere yatay ve dikey interaktif raporlama yapabilme yetkinliğine sahip olmasıdır. Proweb’i daha detaylı tanıtabilmemiz ve size bir demo yapabilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçin.


Anasayfa--Hakkımızda--Araştırma--Danışmanlık--Eğitim--Gizli Müşteri--İletişim